Hakkımızda

Firmamız 2000 senesinden beri  Firma BaskılıBaskısız Kağıt Ambalaj , Kutu ve PoşetÜrünlerinde, Yurt İçi Ve Yurt Dışında Titizlikle Ve Profesyonel Bir Çalışma Prensibiyle, Faaliyetlerini Devam Ettirmektedir. İlkemiz Global Teknolojiyi Yakından Takip Edip, Sektör Alanında En İyisini Piyasaya Sunmak Ve Yenilikler Kazandırmaktır.  İçinde bulunduğumuz sektör adı üzerinde Ambalaj yani piyasaya sunulan herhangi bir ürünün öne sunulan bir maddesi olması niteliği taşıdığı  için hem sununlan ürün hemde onu barındıran malzemenin piyasada ne kadar etkin  olduğu bilincine sahip olduğumuzdan, gerekli hassasiyeti ürünlerimize göstermek asıl amaçtır.

Üretimlerimiz İstanbul Merkezli Olup Ürün Fiyatlarımız Fabrika Çıkış Fiyatlarıdır. Prensib Gereği Sektörde Faaliyet Gösteren Fason Firmalarlada Çalışmalarımız Mevcuttur. Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığı İzin Üretim Sertifikaları İle Üretimlerimiz Gerçekleşmektedir.

 

 Misyonumuz :

Farklı ihtiyaçlara çözümler getirmek. En kaliteli  KAĞIT,AMBALAJ Ve POŞETİ  en ekonomik biçimde müşterilerimize sunmak. Temin, fiyat, kalite gibi müşteri beklentilerini karşılamak. Güçlü çalışma ilkeleri ile topluma örnek olmak.isyonumuz :

 

Vizyonumuz :

Hedefimiz KAĞIT AMBALAJ VE POŞET DE koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve sürekli geliştirmek. Çalışmalarımızdan asla tatmin olmayarak daima daha iyi ve hatasız çözüm aramak.